PODLAHY

NOVAPARKET

PODLAHY

Od roku 1997 sme spoľahlivým partnerom pre dodávku a inštaláciu laminátových a drevených podláh. Naša misia spočíva v poskytnutí kvalitných produktov a služieb, ktoré spĺňajú potreby našich klientov.

Laminátové podlahy

Naša kolekcia laminátových podláh je zoskupením štýlu, kvality a cenovej dostupnosti. V ponuke máme rozmanité vzory a farby, ktoré spĺňajú vaše estetické očakávania a odolnosť potrebnú pre každodenné použitie.

Drevené podlahy

Drevo vytvára dojem útulnosti a elegancie. Naše drevené podlahy sú vytvorené z najkvalitnejších materiálov, aby zabezpečili trvanlivosť a krásu po dlhé roky. Vyberte si z rôznych druhov dreva a povrchových úprav.

Vinylové a kompozitné podlahy

Vinylové podlahy ponúkajú ďalšiu úroveň odolnosti voči opotrebovaniu, vlhkosti a škvrnám. Je to ideálna voľba pre domácnosti s deťmi a domácimi zvieratami.

Naše kompozitné podlahy sú skvelým riešením do otvorených väčších priestorov. Odolávajú vlhkosti a zároveň zachovávajú eleganciu a krásu.

Profesionálna inštalácia

Naši odborníci s bohatými skúsenosťami sa postarajú o precíznu inštaláciu podlahy vo vašom interiéri. Správna inštalácia je základom pre optimálnu funkčnosť a estetiku.

Navštívte nás

NOVAPARKET

Nosice 53 , 020 01 Púchov

Otváracie hodiny

PO-PIA: 8:00 – 12:00 a 13:00 – 16:30

Tel. kontakt

+421 903 443 677

E-mail

novaparket@azet.sk
©2023 NOVAPARKET - Všetky práva vyhradené